Firma

 Firma Laurus Aluminium założona została 01.08.1996 roku w Elblągu przez ówczesnego studenta nauk ekonomicznych Tomasza Miernika. Nabyta wiedza z dziedziny teorii makroekonomii, księgowości, bankowości oraz procesów logistycznych zachodzących w przedsiębiorstwie pozwoliła na rozwój działalności firmy oraz jej politykę.

Z założenia firma Laurus Aluminium powstała, jako sekcja handlowa, aby po kilku latach przekształcić się w typowo produkcyjną jednostkę.  Wzrost zapotrzebowania na „nowoczesne elementy budownictwa” spowodował wyraźne ukierunkowanie w segmencie budownictwa.

Po kilku latach typowej produkcji elementów aluminiowo-szklanych dla budownictwa, przyszedł czas na etap przekształceń w wyniku, których firma Laurus Aluminium pozostaje w ciągłym rozwoju, poprzez wprowadzanie coraz to nowych technologii produkcyjno-produktowych. Po typowej fazie produkcji przyszedł czas na rozwój dziedziny montażowej oraz asortymentowej. W chwili obecnej zakres działalności firmy pozostającej w segmencie budownictwa posiada szeroki wachlarz oferowanych produktów oraz usług budowlano-montażowych.

Kadra pracownicza to wysoko wykwalifikowane osoby pracujące w branży produkcyjno-budowlanej ze stażem pracy zaczynającym się od 10 lat.

Misją firmy jest podejmowanie nietuzinkowych wyzwań, które to polegają na wyprodukowaniu oraz wbudowaniu w elewacje budynku takich rozwiązań, jakim inne firmy po prostu nie dają rady. Tym samym staramy się zaspokoić wyszukane wizje naszych klientów, dążąc zarówno do zaspokojenia potrzeb naszych klientów jak również zaspokajając nasze wyobrażenie o profesjonalnym i kompleksowym podejściu do obsługi naszego klienta.

Wizja firmy utożsamia się z charakterem kadry zarządczej – nieustanna nauka oraz dążenie do poprawienia standardów obsługi naszego klienta oraz jakości wbudowywanych materiałów.

Nieustanne inwestycje własne w kadrę pracowniczą, zasoby parku maszynowego oraz logistykę pozwalają spełnić wyszukane cele. Coroczny cykl szkoleń pracowniczych z dziedziny konstrukcji aluminiowych dla budownictwa pozwala na podwyższanie kwalifikacji naszych pracowników, co owocuje bezpośrednio wprowadzaną wiedzą w procesy produkcyjne oraz montażowe.

Do tej pory wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy nasze produkty w każdej branży sektora publicznego oraz mieszkaniowego. W ciągu kilku ostatnich lat poddaliśmy prefabrykacji w naszym procesie produkcyjnym 241 920 ton aluminium, 927 274 ton szkła oraz 76 846 ton elementów stali.

Hołdujemy zasadzie: a wykonalne zadanie, może zostać wykonane przez naszą firmę.

Zaufanie klientów zdobywamy nie tylko dzięki wysokiej, jakości produktów, ale także poprzez kompleksowe i profesjonalne doradztwo jak również terminową realizację prac.

Efektem naszej pracy jest kilkaset zróżnicowanych obiektów zrealizowanych w kraju oraz poza jego granicami.

 

Współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi dostawcami, posiadającymi pełne, aktualne świadectwa dopuszczenia wyrobów na teren Unii Europejskiej oraz Polski.

Ściśle współpracujemy z takimi dostawcami jak: PONZIO, PressGlass, Glassolutions, AGC, Fapim, DORMA, GEZE, ECOSchulte, GU oraz wieloma innymi.

 


Foto